05.0221:11
Kalesija

Večeras finale 11.Memorijalnog turnira “Salih Zulić”

11.Memorijalni turnir “Salih Zulić” otvoren je 28.7 2017.

Na turniru je učestvovalo 8 ekipa podijeljenih u dvije grupe. Do polufinala dobrom igrom došle su četiri ekipe: Salih Zulić, Tehnoplan, Tom Cat i OK Banovići.

Prvu polufinalnu utakmicu igrale su ekipe “Salih Zulić” i “Tehnoplan”. Bolja u ovom duelu bila je ekipa domaćina, koja je rezultatom 2:1 uspjela izboriti finale. Drugu polufinalnu utakmicu trebale su igrati ekipe OK Banovići i Tom Cat međutim zbog kiše utakmica je odgođena. Ko je drugi polufinalista 11.Memorijalnog turnira u Petrovicama Gornjim saznat ćemo večeras, kada je na rasporedu i finalna utakmica.

Polufinalna utakmica igrat će se sa početkom u 20:00 sati.

Osim četiri ekipe koje su se plasirale u polufinale, na turniru su nastupili još: OK Tuzla, Građa promet Sapna, Dom Zdravlja Kalesija, Novi Bunar Vukovije.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

U utorak obilježevanje 33. godišnjice formiranja 210. Viteške oslo …

Sapna: U utorak edukativna predavanja za poljoprivrednike

Obilježena godišnjica formiranja 205. brdske brigade Kalesija

“Dijete mjeseca” novo takmičenje u džematu Vukovije Donj …

Danas se obilježava godišnjica masakra na Markalama, sjećanje na 68 …

CLOSE
CLOSE