28.0616:16
Kalesija

Dobri ljudi ponovo obradovali članove Udruženja “Osmijeh nade” Kalesija

Članovima Udruženja “Osmijeh nade” Kalesija osmijeh na lice ponovo su izmamili dobri ljudi.

Naime, Salko i Senka Mešić uručili su hedije i novčanu pomoć porodicama kojima je ta pomoć zaista bila najpotrebnija. Osim toga, porodica Mešić donirala je osvježenje, ručak i kolače za sve članove radionice koju organizuje Udruženje “Osmijeh nade” Kalesija.

“I ovog puta dobri ljudi su pokazali da  nisu zaboravili pomagati onima kojima je pomoć potrebna. Zaista, u posljednje vrijeme je mnogo onih koji nam pomažu. Veliko hvala svima i naravno ponovo se zahvaljujem porodici Mešić koja je uručila ovu vrijednu donaciju za naše članove”-kazala je dopredsjednica Udruženja “Osmijeh nade”Kalesija Amira Halilović.

Pomenuta donacija ponovo je bila razlog za sreću, veselje i radost mališana koji su najsretniji kada se druže na zajedničkim radionicama.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Večeras počinje nokaut faza SP: Parovi i satnica utakmica šesnaesti …

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

CLOSE
CLOSE