26.0303:06
Kalesija

Polo prvi u TK po broju tehničkih pregleda

Prema podacima Inistituta za privredni inženjering iz Zenice koji je objavio rezultate tehničkih pregleda vozila za prva tri mjeseca u FBiH, kalesijski Polo prednjači u odnosu na druge kada je u pitanju tehnički pregled vozila.

Naime, u prva tri mjeseca u FBiH obavljeno je ukupno 149.646 tehničkih pregleda, a u Tuzlanskom kantonu po broju pregleda najviše posla je imao Polo koji je u Tuzli obavio 2.019 pregleda, a u Kalesiji 1.070 što ga svrstava u sami vrh u odnosu na druge tehničke preglede.

“Ovo je dokaz da ljudi koji imaju vozila vjeruju Polo tehničkim pregledima i tu žele da svoje vozilo prekontrolišu za registraciju. Zadovoljna sam rezultatim i trudićemo se da do kraja godine zadržimo lidersku poziciju našom uslogom, kvalitetom ali i cijenom”, kazala nam je Vildana Uščuplić-Ramović direktorica Polo grupacije.

Kada je u pitanju Polo tehnički pregeld vozila u Tuzli oni su obavili 2.019 pregleda od čega je redovnih 1.593, redovnih šestomjesečnih 160, vanrednih 30, preventivnih 56 i tehničko – eksploatacionih 180.

Polo tehnički pregled vozila u Kalesiji bilježi ukupno 1.070 pregleda, od čega je 864 redovnih, redovnih šestomjesečnih 60, vanrednih 3, preventivnih 30 i tehničko – eksploatacionih 83.

 

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

U Teočaku će sutra biti obilježena godišnjica slamanja neprijatelj …

FHMZ za sutra izdao narandžasto upozorenje

Bh. protiv velških Zmajeva: Od „Bola, reci Balji…“ do džokera …

PU/PS Živinice: Rasvijetljena krađa, jednom licu oduzeta sloboda

Zmajevi odradili zvanični trening pred susret s Velsom

CLOSE
CLOSE