22.0609:44
Kalesija

15.795 KM za sanaciju privremene deponije Prijemet-Vis

Načelnik Kalesije Sead Džafić u svom kabinetu danas je potpisao ugovor vrijednosti 15.795 KM vezano za sanaciju privremene deponije Vis.

potpisivanje

Izvođač radova je kalesijska firma “Kuw-ing”, vlasništvo Avdulaha Hadžića. Ovaj potez načelnika Džafića stvorit će bolje uslove za funkcionisanej ove deponije, koja će u narednom periodu biti zatvorena s obzirom da je sa radom počela deponija na Crnom Vrhu čiju izgradnju je finansirala i Kalesija.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Objavljena preliminarna lista sportskih stipendija u TK: Podršku dobi …

Autoškole najavile mirnu protestnu vožnju u Tuzli

Putevi u BiH: Pojačan promet vozila

Servisne informacije iz Živinica (22.6.2026.)

Servisne informacije iz Kalesije (22.6.2026.)

CLOSE
CLOSE