28.0610:11
Kalesija

Za povratak iz Budžeta TK do danas uloženo 45 miliona KM

Na jučerašnjoj sjednici Vlade TK razmatrana je Informacija o efektima ulaganja za povratak iz Budžeta TK za područje kantona i Republike Srpske u 2015. godini. Planirana su i realizovana sredstva u iznosu od 224 hiljade KM kroz dva programa.

povratak

”Ono što je zaključak i prilikom obilaska terena, i razgovora kako sa raseljenim tako i povratnicima je da povratak nije još završen, da treba mnogo sredstava kako bi kompletirali sve to. Imamo podatak od početka do ove godine, utrošeno je više od 45 miliona KM na ime povratka iz Budžeta TK”, kaže Danijela Simić, ministrica za rad, socijalnu politiku i povratak TK.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

Srebrenica kroz objektiv koji nije zaboravljao: U Tuzli predstavljena …

CLOSE
CLOSE