29.0302:12
Kalesija

Narednu sedmicu obilježit će kiša i pljuskovi

U Bosni i Hercegovini u jutarnjim satima bilo je pretežno sunčano vrijeme. U ostatku dana prolazno povećanje oblačnosti. Vjetar, slab, u Bosni istočni i jugoistočni, a u Hercegovini jugozapadni. Najviša devna temperatura od 25 do 31, na jugu od 30 do 34 stupnja.

kisa

Prema prognozi Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH sutra se očekuje pretežno oblačno vrijeme sa kišom i pljuskovima. Prije podne padavine se očekuju u Posavini i Krajini, a poslije podne i u večernjim satima u većini područja. Najviše padavina sredinom dana i tokom poslijepodneva.

Na krajnjem istoku i sjeveroistoku Bosne uglavnom bez padavina i sunčanije u jutarnjim satima i dio prijepodneva. Jutarnja temperatura od 12 do 17, na jugu od 18 do 23, a najviša dnevna od 22 do 28, na jugu i sjeveroistoku Bosne do 30 stupnjeva.

U utorak pretežno oblačno vrijeme. Tokom poslijepodneva u Bosni sa kišom i lokalnim pljuskovima. Jutarnja temperatura od 6 do 12, na jugu od 17 do 21, a najviša dnevna od 16 do 22, na jugu od 23 do 27 stupnjeva.

Također se i u srijedu prognozira pretežno oblačno vrijeme. Povremeno i ponegdje je moguća slaba kiša ili rosulja. Jutarnja temperatura od 10 do 16, na jugu od 18 do 23, a najviša dnevna od 17 do 23, na jugu 26 stupnjeva.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Završena 16. redovna sjednica Općinskog vijeća Kalesija

Usvojeni izvještaji o radu Doma zdravlja, BKC-a i Centra za socijalni …

Usvojen Izvještaj o izvršenju budžeta općine Kalesija za 2025. god …

Usvojen rebalans budžeta Općine Kalesija

Odbojkašice gostuju u Gračanici, odbojkaši u Ilijašu

CLOSE
CLOSE