22.0609:19
Kalesija

17 članova polagalo Kung fu u Kalesiji

Tokom proteklog vikenda u Prnjavoru je održano polaganje prvog  i četvrtog stepena kung fu-a za mlađe borce iz kluba „Kung fu Wu shu Kalesija“.

Za prvi stepen polagalo je čak četrnaest boraca dok su tri borca iz ovog kluba polagala za četvrti stepen. Inače vrijedi napomenuti da članovi ovog kluba imaju veoma zapažene rezultate na takmičenjima u BiH. Inače ovaj jedini u Kalesiji Kung fu klub svakodnevno prima i nove članove koji žele da nauče nešto više o ovoj plemenitoj vještini.

Seida Kajić

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Objavljena preliminarna lista sportskih stipendija u TK: Podršku dobi …

Autoškole najavile mirnu protestnu vožnju u Tuzli

Putevi u BiH: Pojačan promet vozila

Servisne informacije iz Živinica (22.6.2026.)

Servisne informacije iz Kalesije (22.6.2026.)

CLOSE
CLOSE