Kalesija 11°

Edin Džeko je postigao četiri gola u utakmici koju njegov Manchester City igrao protiv Tottenhama u Londonu.
U City je nedavno stigao Samir Nasri, a njegov debi u dres “građana” svi će pamtiti po sjajnoj igri bh. dijamanta.
Ipak, i asri je usio upisati asistenicu, i t za prvi gol Edina Džeke u ovoj utakmici.

City je pobijedio s 5:1. Strijelac četvrtog gola bio je Aguero, Kaboul pogodio za “Pijetlove”.

“Zmajevi” 02. i 06. sepembra igraju protiv Bjelorusije, a forma našeg najskupljeg igrača je izvanredna.
Sezona je počela nedavno, a Edn Džeko na svom kontu ima već 9 pogodaka.

Prava majstorija za 1:5, i četvrti gol Džeke.
Uživajte!
.

.

Do sada je Engleskoj samo 17 igrača pogađalo 4 puta tokom jedne utakmice. Englezi će dodati još jedno. Ime Edina Džeke!

Andrei Arshavin Arsenal FC 4 gola protiv Liverpoola

Edin Džeko Manchester City 4 gola protiv Tottenhama!!!

———————————————

Raduje i forma još jednog našeg reprezentativca…

U okviru četvrtog kola francuskog prvenstva zablistao je bh. reprezentativac Miralem Pjanić. Lyon je na svom terenu savladao bivši klub Emira Spahića Montpellier a naš veznjak je postigao vodeći gol u 49. minuti i asistirao Piedu pred kraj utakmice za pobjedu svoje ekipe.

Zanimljivo je da je Pjanić u igru ušao u 46. minuti te su mu samo tri minute bile potrebne da postigne gol.