Kalesija -2°

U subotu 15-ti po redu memorijalni turnir „Sakib Tubić“

U subotu 23. i nedjelju 24.aprila na školskom poligonu u Kalesiji, odigrat će se 15-ti jubilarni malonogometni turnir poginulih boraca pod nazivom „Sakib Tubić“. Turnir počinje u subotu u 09,00 sati a učestvuje 16 ekipa sa područja naše općine.

 

 

Ekipe su podjeljene u četiri grupe.

Grupa A

1. Površinski kop Dubrave

2. Džemat Prnjavor

3. Zlatni klas Miljanovci

4. Gornja Kalesija

Grupa B

1. Namještaj Ćilimković

2. Novinari TK

3. Biblioteka

4. Preporod

Grupa C

1. Kurtići

2. PU Kalesija

3. Hrasno

4. Muhamed Hasanović Tošak Lipovice

Grupa D

1. Salih Zulić Međaš

2. Organ uprave Kalesija

3. Seljublje

4. Sakib Tubić Kalesija

Raspored i satnica utakmica

SUBOTA

09,00 h – Džemat Prnjavor – Gornja Kalesija

09,20 h – Novinari TK – Preporod

09,40 h – PU Kalesija – M.Hasanović Tošak

10,00 h – Organ uprave Kalesija – Sakib Tubić

10,20 h – PK Dubrave – Zlatni klas

10,40 h – Namještaj Ćilimković – Biblioteka

11,00 h – Kurtići – Hrasno

11,20 h – Salih Zulić – Seljublje

12,00 h – ZVANIČNO OTVARANJE TURNIRA

12,10 h – Revijalna utakmica Veterani Kalesije – Veterani ZK „Spreča“ Zug

12,40 h – Džemat Prnjavor – Zlatni klas

13,00 h – Novinari TK – Biblioteka

13,20 h – PU Kalesija – Hrasno

13,40 h – Organ uprave – Seljublje

14,00 h – PK Dubrave – Gornja Kalesija

14,20 h – Namještaj Ćilimković – Preporod

14,40 h – Kurtići – M.Hasanović Tošak

15,00 h – Salih Zulić – Sakib Tubić

15,20 h – PK Dubrave – Džemat Prnjavor

15,40 h – Novinari TK – Namještaj Ćilimković

16,00 h – Kurtići – PU Kalesija

16,20 h – Salih Zulić – Organ uprave

16,40 h – Zlatni klas – Gornja Kalesija

17,00 h – Biblioteka – Preporod

17,20 h – Hrasno – M.Hasanović Tošak

17,40 h – Seljublje – Sakib Tubić

Prvoplasirane i drugoplasirane ekipe iz grupa idu u četvrtfinale.

NEDJELJA

09,30 h – 1.par prvoplasirani iz grupe A – drugoplasirani iz grupe B

10,00 h – 2.par prvoplasirani iz grupe C – drugoplasirani iz grupe D

10,30 h – 3.par drugoplasirani iz grupe A – prvoplasirani iz grupe B

11,00 h – 4.par drugoplasirani iz grupe C – prvoplasirani iz grupe D

11,30 h – Prvo polufinale: pobjednik 1.para – pobjednik 2.para

12,00 h – Drugo polufinale: pobjednik 3.para – pobjednik 4.para

12,30 h – Utakmica za treće mjesto

13,00 h – FINALNA UTAKMICA

13,30 h – Podjela nagrada i zatvaranje turnira

R.A.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

    Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.

    Komentari

    Kalesija: Otvorena savremena benziska pumpa i autobuska stanica, inves …

    Bolji uslovi za pacijente Univerzitetskog kliničkog centra u Tuzli

    Schmidtova poruka vlastima: O standardima OSCE-a i nadležnostima CIK- …

    Liga mladih KSTK: Juniori kalesijske Bosne bore se za titulu prvaka

    Što oči vide, to ruke naprave: Malik pravi istinska remek djela od d …

    Uprava policije MUP TK-a: Tokom vikenda iz saobraćaja isključeno uku …

    CLOSE
    CLOSE