17.1210:33
Kalesija

Suad Tabalović novi trener FK “Sapna”

Novi član Prve lige TK FK “Sapna” sa velikim ambicijama ulazi u novu sezonu. Nakon trijumfalne minule sezone u kojoj je ekipa iz Sapne u velikom stilu došla do titule prvaka i plasmana u Prvu ligu TK u Sapni su nastavili vrijedno raditi kako bi što spremnije dočekali novu sezonu i nove izazove.

Nedavno je Sapna predstavila prvo veliko pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Halilu Dželiloviću, stamenom defanzivcu koji je došao iz kalesijske Bosne.

Pored igračkog kadra u Sapni jačaju i stručni kadar. Tako je za novog šefa stručnog štaba FK “Sapna” imenovan Suad Tabalović. Tabalović je minule sezone kao igrač predvodio Sapnu do titule u Drugoj ligi TK, a sada će tim predvoditi sa klupe.

Tabalović je pored igračke uporedo gradio i trenersku karijeru. Trener je u omladinskim selekcijama FK “Bosna” Kalesija, a prije nekoliko godina bio je na kormilu u seniorskog tima. Vlasnik je UEFA C licence.

– U stručnom štabu su još prvi pomoćni trener Ado Dželilović koji je kao trener – igrač uveo naš klub u veći rang kao i Vahidin Osmanović, te fizioterapeut Emir Pargan. Ostatak stručnog stožera bit će dopunjen u narednim danima, istakli su iz FK “Sapna”.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Suđenje za zločine na području Zvornika: Tenkovi početkom juna 199 …

Općinski sud u Živinicama: Javni oglas za popunu upražnjenog radnog …

Irfan Peljto na užem spisku sudija koji konkurišu za Svjetsko prvens …

Gazibegović napustio Keln i vratio se u Šturm

Stanje na putevima: Saobraća se po mokrom kolovozu, magla i dalje ote …

CLOSE
CLOSE