Kalesija 17°

Prekid u Vukovijama: Igrači Bijeljevca napustili teren

krusikO okviru Treće lige TK grupa “Istok” Krušik je danas na svom stadionu ugostio ekipu Bijeljevca iz Miljanovaca. Utakmica je prekinuta u 65.minutu igre, zbog navodno lošeg suđenja.

Kako je za Kalesija online potvrđeno gosti su bili nezadovoljni suđenjem tokom cijele utakmice, a žalili su se i na broj žutih kartona. Vrijedi napomenuti da je u trenutku prekida utakmice rezultat glasio 6:0 za ekipu Krušika.

Prvi pogodak za domaće postigao je Emir Habibović iz slobodnog udarca. Na 2:0 u dvadesetsedmoj minuti povisio je Semir Rožnjaković, a sedam minuta kasnije treći pogodak za Krušik postiže Mirnes Hukić.

Ovim rezultatom se otišlo i na odmor, a domaći su u 43.minutu promašili i penal, neprecizan sa bijele tačke bio je Almir Mujkanović. I otvaranje drugog poluvremena pripalo je domaćima, a za 4:0 u četrdesetosmoj minuti pogađa Semir Rožnjaković. Nedugo nakon toga u listu strijelaca se upisuje i Semir Bukvar. Prije napuštanja terena od strane gostiju za 6:0 pogodio je treći put Semir Rožnjaković koji nosi i titulu najboljeg igrača u Krušiku.

Zbog napuštanja terena sasvim sigurno slijedi kazna za fudbalere Bijeljevca, a utakmica će se riješiti u korist Krušika službenim rezultatom 3:0, ali tek za “zelenim stolom”.

Bilo kako bilo o svemu će odlučiti Nogometni savez TK, a na službenoj web stranici Krušika gostima iz Miljanovaca su poručili “Očigledo komšije iz Miljanovaca više vole da ode ekipa sa druge opštine u veći rang. Poruka komšijama iz Miljanovaca: “Neke stvari se ne mogu kupiti novcem,treba nešto i na terenu”.