Kalesija 11°

Izvještaj sa utakmica u kantonalnim ligama

U utakmici 25.kola Prve lige TK, nogometaši FK “Mladost 78” Vukovije Donje upisali su nova tri boda. Rzultatom 4:2 savladali su ekipu “Željezničara” Jelovče Selo. Strijelci Sejfo Valjevac ,Vahidin Bajrić te Vedad Memić 2x.

“Sjajno prvo poluvrijeme i postignuta četiri gola. U drugom poluvremenu gosti su postigli 2 gola. Danas su naši momci imali sjajnu podršku sa tribina od mladih Gringosa, hvala vam momci naši”piše na stranici FK “Mladost 78” Vukovije Donje.

Nogometaši NK “Rainci” upisali su poraz u gostima. Ekipa “Ingram” Duboki Potok slavila je rezultatom 4:1.

Pobjedom u Tuzli Gornjoj, u ekipi FK “Krušik” počeli su slaviti prvu poziciju na tabeli. Nogometaši “Krušika” savladali su ekipu “Mladost” Tuzla Gornja rezultatom 1:6.

Nogometaši “Memića” poraženi su u Lukavici. Utakmica “Toplice”:”Memići” završena je rezultatom 3:2.

“Sapna” je poražena u Dubravama. Nogometaši “Jedinstva” slavili su rezultatom 4:2.

U takmicama Treće lige TK “Bijeljevac” je poražen od ekipe “Oskove” rezultatom 3:2. “Spreča” je poražena u Kladnju, rezultatom 5:1.