Kalesija 25°

Džeko upitan da li se oprašta od reprezentacije, evo šta je odgovorio

Fudbalska reprezentacija BiH je na Bilinom polju u Zenici poražena rezultatom 1:2 u polufinala baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo protiv selekcije Ukrajine.

Zmajevi su imali vodstvo sve do 85. minute, a onda je uslijedio preokret Ukrajinaca. Prvo je našu mrežu za izjednačenje pogodio Yaremchuk, a onda je u 88. minuti konačan rezultat od 1:2 postavio Dovbyk.

Poslije utakmice, u razgovoru za BHRT je govorio i Edin Džeko, kapiten fudbalske reprezentacije BiH, koji je, između ostalog, dao odgovor na pitanje da li se oprašta od Zmajeva.

–  Ne znam, vidjećemo. U ovom trenutku vruće glave ne bih da govorim ništa. Svi smo nekako neočekivano tužni, pogotovo poslije ovih 80-85 minuta. Vidjećemo kada prespavamo, kazao je Džeko.