Kalesija

Bosna jedva do boda protiv Dizdaruše, Bukvar spasio tri boda

Fudbaleri kalesijske Bosne jučer su na domaćem terenu pred malim brojem gledatelja remizirali sa predposljednjom ekipom na tabeli Dizdarušom odigravši 1:1 u okviru osamnaestog kola Druge lige FBiH.

Ekipa Dizdaruše u prvom poluvremenu pokazala je bolju igru te su poveli sa 0:1 golom Lejlića, a priliku da povećaju rezultat imali su preko Bačukića kojem golman domaćih Bukvar brani jedanaesterac.

U drugom poluvremenu nešto bolju igru pružaju domaći igrači koji preko Lolića dolaze do izjednačenja i možemo slobodno reći vrijednog boda. I sa jedne i sa druge strane bilo je prilika do kraja utakmice, ali se rezultat nije mijenjao. Njabolju priliku za domaće propustio je Tabalović kada loptu šalje preko gola glavom.

U narednom kolu Bosnu očekuje komšijski derbi protiv Sloge iz Tojšića na stadionu “Ada”.

Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.