Kalesija 16°

Asistencija Pjanića, pobjeda Rome

Miralem Pjanić, reprezentativac BiH i igrač Rome, bio je asistent kod trećeg gola Rome u pobjedi svog tima (3:1) na gostovanju kod Siene.

Siena je došla u vodstvo u 25. minuti nakon što je Francesco Valiani ubacio a Neto glavom poslao loptu iza leđa Goicoechee. Sa ovim rezultatom otišlo se na odmor između dva poluvremena.

Igrači Vučice su kao preporođeni izašli iz svlačionice i u drugom poluvremenu igrali mnogo bolje te zabili tri gola. Potpuni preokret u današnjoj utakmici krenuo je od prvog gola Rome u 63. minuti koji je postigao Mattia Destro.

Pet minuta prije kraja utakmice, Roma je povela zahvaljujući golu Simonea Perrotte. Na 3:1 povisio je strijelac prvog gola na današnjoj utakmici Mattia Destro na odličnu asistenciju našeg Pjanića.