Kalesija 11°

Bosna bez poraza i protiv Priluka

bosna 2Fudbaleri kalesijske Bosne sa gostovanja kod ekipe Priluka uspjeli su izvući neriješen rezultat oidigravrši 1:1. Bosna iz Kalesije u proljetnom dijelu sezone slovi za najbolju momčad u Drugoj ligi Sjever, a svojim igrama oduševili su i veliki broj navijača na gostovanjima. Utakmicu protiv Priluka bolje su otvorili domaći, ali ni kalesijci se nisu predavali. Prijetili su iz kontri, ali lopta nije mogla pronaći put do mreže domaćih.

Ipak u 36.minuti domaći dolaze do vodstva od 1:0, da bi sedam minuta kasnije sve na početak vratio Edin Kitić koji Bosni donosi siguran bod. Sa ovim rezultatom se otišlo i na odmor. Početkom drugog poluvremena kalesijci su pokazali više želje za pogotkom, ali do toga nije došlo, pa se utakmica završila 1:1. Ovim rezultatom sasvim sigurno su zadovoljniji domaći, nego gosti.