Site iconNEON Televizija

Gol u posljednjoj sekundi meča oduzima pobjedu narandžastima

RK Konjuh je u nedjelju, 27. oktobra, u Zavidovićima odigrao prvenstvenu utakmicu sa RK Krivaja.

Narandžasti su nakon prvog poluvremena imali zaostatak od 2 gola, rezultat na pauzi je 14:12.

Drugo poluvrijeme su odradili odlično poštujući sve zamisli trenera te su kontrolisali rezultat ne dozvoljavajući protivniku da napravi značajniju prednost znajući da u takvom omjeru snaga po svim kriterijumima zavidovičke dvorane neće imati šanse. Do kraja utakmice narandžasti su pokazali izvanrednu borbu.

Međutim, u posljednjoj sekundi utakmice narandžasti su primili gol, koji je domaćinima donio pobjedu i razlog za slavlje.

Rezultat na semaforu je konačnih 29:28.

Čestitamo domaćinu na pobjedi, čestitamo također publici koja je napravila odličnu atmosferu u kojoj je uživanje igrati. Čestitamo svim akterima sinoćnjeg meča, kazali su iz RK Konjuh.

U RK Konjuh su posebno se istakli: Aldin Sakić sa 10 golova, po 4 su dodali Hadžiavdić i Bosić, a po 3 Halilković, Živanov i Dautović, Smajić je postigao jedan.

RK Konjuh, u subotu, 2 novembra, igra protiv RK Goražde na domaćem terenu, te pozivaju svoje navijače dođu i pruže podršku momcima u borbi za nove bodove.