Site iconNEON Televizija

Odbojkasi Bosne porazeni od Mladosti

ok_bosna8Odbojkasi kalesijske Bosne porazeni su nocas na domacem terenu od ekipe MLadosti iz Brckog rezultatom 0:3. Prvi set gosti bolje otvaraju a domaci su bili nemocni pa je rezultat nakon prvog seta bio 10:25. I drugi set gosti bolje otvaraju, no ulaskom na tribine navijaca Gazije domaci se bude a partiju za pamcenje biljezi Hariz Canic koji je i najzasluzniji za dkbru igru u drugom setu. Medutim gosti su bili dosta jaci pa i drugi set ide u njihovu korist 22:25. Domaci igraci noseni podrskom navijaca sa tribinatreci set otvaraju u svoju korist. Cak su u jednom trenutku imali i rezultatsku prednost od plus sest poena, medutim gosti to stizu i set rjesavaju u svoju korist rezultatom 18:25.