Site iconNEON Televizija

NDTV: Athletico Bilbao – Manchester United, četvrtak u 19.00h

Tim Athletic Bilbaa dijeli samo 90 minuta od plasmana u četvrtfinale Evropske lige. Sve što je potrebno jeste da sačuvaju rezultat iz prve utakmice odigrane prije sedam dana u Manchesteru kada su neočekivano slavili sa 3-2.

Uprkos porazu u prvoj utakmici, Manchester United ima razloga za zadovoljstvo budući da su proteklog vikenda preuzeli lidersku poziciju u Premier ligi od gradskog rivala Manchester Cityja. Timu Alexa Fergusona Premiership je ipak mnogo važniji od Evropske lige. Međutim, to ne znači da su digli ruke od ovog takmičenja. Naprotiv, Crveni đavoli će dati svoj maksimum i pokušati plasirati se u četvrtfinale.

Madriđani su još u prvoj utakmici pokazali da žele eliminisati Manchester iz Evropske lige. Pola posla su odradili, a ostalo je još 90 minuta da potvrde pobjedu iz Manchestera i nastave takmičenje u Evropskoj ligi.

Direktan prijenos utakmice Athletic Bilbao – Manchester United od 19:00 sati možete pogledati na OBN-u, B92, HTV 2