Kalesija

Nastavlja se Premijer liga BiH: RK “Konjuh” dočekuje RK “Čelik-Junior”

Ovog vikenda se nastavlja takmičenje u Premijer ligi Bosne i Hercegovine za rukometaše. Rukometaši živiničkog Konjuha će nakon sjajnog jesenjeg dijela sezone sa dobrim igrama pokušati nastaviti i ovog proljeća.

Narandžasti proljetni dio sezone u Premijer ligi BiH otvaraju večeras kada im u goste dolazi ekipa Čelik-Juniora iz Zenice. Interesantno je da su ove dvije ekipe prije 15 dana odigrale susret u okviru prvog pretkola Kupa BiH. Konjuh je tada u susret koji je također odigran u Živinicama slavio pobjedu rezultatom 40:24.

Živiničani će i večeras imati ulogu favorita u susretu koji počinje od 19 sati u Sportskoj dvorani u Živinicama.

Podsjećamo, Konjuh je prvi dio sezone završio kao trećeplasirana ekipa na tabeli, a 2025. godinu Narandžasti su otvorili sa dvije pobjede u Kupu BiH s kojima su se plasirali među osam najboljih ekipa u ovom takmičenju.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija: Otvorena savremena benziska pumpa i autobuska stanica, inves …

Kantonalna uprava civilne zaštite, pomaže opremanje općinskih struk …

Kalesijac bježao od policije iz Ilijaša pa udario autom u patrolu u …

Održano općinsko takmičenje iz biologije

Zajedništvo i sloga dobrih ljudi za rezultat imaju realizaciju vrijed …

Živinice: U petak Dan žalosti zbog smrti dugogodišnjeg načelnika H …

CLOSE
CLOSE