Kalesija

Humani gest juniorskog reprezentativca: Semir Musić obradovao djecu iz „Osmijeha nade“

Semir Musić, nekadašnji igrač Slobode i Zvijezde i juniorski reprezentativac BiH, posjetio je kalesijsko Udruženje „Osmijeh nade“ koje okuplja djecu s posebnim potrebama. Tom prilikom Musić im je uručio i skromne poklone. Članove „Osmijeha nade“ je obradovalo druženje sa mladim igračem.

10443835_10203970280847315_198814059_n

– Svakome ko pomaže najveća nagrada je osmijeh na licu onoga kome ste ukazali pažnju ili pomoć. Ova djeca zaslužuju da im se pokloni pažnja i pomogne, kazao je Semir Musić, kojem su zahvalnost iskazali Fadil Smajlović, predsjednik Udruženja „Osmijeh nade“ i ostali iz rukovodstva ovog udruženja.

10405833_10203970281287326_1586774613_n

Inače, Semir Musić bi ovog ljeta mogao zaigrati za neki inozemni klub. O kojem klubu je riječ Musić nam nije govorio, samo je potvrdio da ima nekoliko klubova u kojima bi mogao nastaviti karijeru.

 

Inače, rad Udruženja „Osmijeh nade“ i ove godine je podržao „BH Ttelecom“, saznajemo od Fadila Smajlovića, predsjednik Udruženja „Osmijeh nade“.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija: Otvorena savremena benziska pumpa i autobuska stanica, inves …

Kako naplatiti nematerijalnu štetu nastalu u saobraćajnom udesu?

U RK “Konjuh” vrijedno rade na sklapanju igračke križalj …

Održana press konferencija u povodu manifestacije “Kalesijsko …

U srijedu obilježavanje 31. godišnjice formiranja 241. sprečanske m …

DZ Kalesija raspisao Javni oglas za prijem u radni odnos na poziciju d …

CLOSE
CLOSE