Kalesija

Bakir Musić i Amna Musić dvoranski prvaci BiH za 2025. u disciplinama 60 m i skoku dalj

Danas je u Ssrajevu u olimpiskoj dvorani “Zetra” održano Pojedinačno prvenstvo BiH za mladje kategorije na kome su nastupili i atletičari-ke AK Sloboda Tehnograd i koji su osvojili 2 zlatne, 1 srebrnu i 2 bronzane medalje.

Dvoranski prvaci/kinje za 2025 godinu postali su: Bakir Musić u trci na 60 m – juniori Amna Musić – djevojčice- skok u dalj iz AK “Sloboda-Tehnograd” Tuzla.

Osim zlatnih medalja Bakira Musića i Amne Musić, medaljama su se okitili i Ajna Nezirovac koja je osvojila srebrnu medalju u konkurenciji pionirki u disciplini 60 m prepone, i bronzanu medalju u skoku u dalj, te Adem Bajrić koji je osvojio bronzanu medalju. u trci na 60 m prepone za pionire. Pored osvojenih medalja zapażane plasmane ostvario je Adem Bajrić koji je bii četvrti i skoku u dalj za pionire, Benjamin Topčagić koji je bio 4 na 60 m za juniore, te Amna Musić koja je zauzela 6 mjesto u trci na 60 m za djevojčice.

Pored nastupa na Pojedinačnom prvenstvu BiH za mladje kategorije, naši najboljj seniori-ke Edhem Vikalo i Ajla Reizbegović nastupiili su na Otvorenom Prvenstvu Vojvodine gdje su osvojili prva mjesfa u trci na 60 m.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija: Otvorena savremena benziska pumpa i autobuska stanica, inves …

Kantonalna uprava civilne zaštite, pomaže opremanje općinskih struk …

Kalesijac bježao od policije iz Ilijaša pa udario autom u patrolu u …

Održano općinsko takmičenje iz biologije

Zajedništvo i sloga dobrih ljudi za rezultat imaju realizaciju vrijed …

Živinice: U petak Dan žalosti zbog smrti dugogodišnjeg načelnika H …

CLOSE
CLOSE